UJ jako jedyny w Polsce w QS World Ranking by Subject 2024 w kategorii Pharmacy & Pharmacology

Ranking QS 2024 by subject

Wielki sukces Uniwersytetu Jagiellońskiego!

W opublikowanym 10 kwietnia 2024 QS World Ranking by Subject 2024, Uniwersytet Jagielloński został sklasyfikowany w 21 dyscyplinach zajmując miejsca od drugiej setki rankingu światowego.

Szczególną dumą napawa nas fakt, że w grupie kierunków Pharmacy & Pharmacology Uniwersytet Jagielloński po raz kolejny znalazł się w Top 201-250 na świecie, jako jedyny Uniwersytet z Polski!

Te wspaniałe wyniki pokazują, że Nasz Uniwersytet w wielu dyscyplinach z powodzeniem konkuruje ze światową czołówką uniwersytetów.

Gratulujemy i mamy nadzieje, że dalszą pracą z roku na rok będziemy piąć się w górę w globalnych rankingach!

Strona rankingu: QS World Ranking by Subject 2024

oraz bezpośredni odnośnik do strony rankingu Pharmacy & Pharmacology