Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Czas i miejsce: 20.05.2017 o godzinie 8.30 Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum ul. Medyczna 9, Kraków

Komunikat nr 1

Zachęceni dużym zainteresowaniem I Ogólnopolską Konferencją Naukową zorganizowaną w ubiegłym roku pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych organizowanej przez Toksykologiczne Koło Naukowe działające przy Katedrze i Zakładzie Toksykologii Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, która odbędzie się dnia 20 maja 2017r. w Auli A Wydziału Farmaceutycznego UJ CM, pod tytułem „W kręgu myśli Paracelsusa – od paradygmatu quinta essentia do oznaczania nanośladów we współczesnej analizie ksenobiotyków”.

program konferencji

Tematyka konferencji

• analiza toksykologiczna

• postępy analizy toksykologicznej

• badania toksykokinetyczne

• współczesne zagrożenia toksykologiczne

Zainteresowanych prosimy o:

Akceptowane będą prace przeglądowe oraz oryginalne. Forma prezentacji – komunikaty ustne (10 minut). Nie przewiduje się sesji plakatowej.

Za czynny udział w konferencji można uzyskać 2 punkty do średniej ocen.

Opłaty

Udział w konferencji wymaga uiszczenia opłaty rejestracyjnej w wysokości 30 złotych, która obejmować będzie:

• materiały konferencyjne,

• przerwy kawowe,

• ciepły posiłek

W celu zakończenia procesu rejestracji prosimy o uiszczenie opłaty rejestracyjnej i przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres mailowy kolotoksykologiicmuj@gmail.com w terminie do 04.05.2017 roku.

Dane do przelewu:

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum

ul. Św. Anny 12, 31-008 Kraków

Bank PEKAO S.A. 89 1240 4722 1111 0000 4855 8507

Tytuł przelewu: zlecenie nr 2001288, opłata rejestracyjna, imię i nazwisko uczestnika

Do każdej wpłaty za udział w konferencji będzie wystawiana faktura.

Zakwaterowanie

Chętnym oferujemy pomoc w znalezieniu noclegu. Istnieje możliwość zakwaterowania w Zespole Domów Studenckich CM w Prokocimiu zgodnie z cennikiem dla stałych mieszkańców. Tych uczestników, którzy wybiorą takie rozwiązanie, prosimy o co najmniej dwutygodniowe uprzedzenie.

Organizatorzy Konferencji nie pokrywają kosztów zakwaterowania.