Pracownicy

Dr hab. Paweł  Zagrodzki
Kierownik Zakładu Bromatologii, adiunkt

E-mail Pawel.Zagrodzki@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-71, 671

 

Mgr Katarzyna Babicz
Sekretarka   

E-mail katarzyna.babicz@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-70, 670

 

Dr hab. Henryk Bartoń, prof. UJ
Emerytowany profesor nadzwyczajny 

E-mail mfbarton@cyf-kr.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-72, 672

 

Dr Joanna Chłopicka
Starszy wykładowca

E-mail joanna.chlopicka@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-74, 674   

 

Dr Justyna Dobrowolska-Iwanek
Adiunkt

E-mail justyna.dobrowolska-iwanek@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (12) 6205-657, 657

 

Mgr inż. Maria Fołta
Starszy specjalista 
  

E-mail mffolta@cyf-kr.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-74, 674

 

Mgr Natalia Kozak
Doktorantka

E-mail natalia.kozak@doctoral.uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-73, 673

 

Dr hab. Mirosław Krośniak
Adiunkt    

E-mail mfkrosni@cyf-kr.edu.pl, miroslaw.krosniak@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-75, 675

 

Mgr Jadwiga Kryczyk-Kozioł
Asystent 

E-mail  jadwiga.kryczyk@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (12) 6205-676, 676

 

Dr hab. Paweł Paśko
Adiunkt

E-mail p.pasko@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-78, 678    

 

Dr Jadwiga Piotrowicz
Emerytowany starszy wykładowca

E-mail ipio@interia.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-76, 676

 

Mgr Ewelina Prochownik
Starszy specjalista   

E-mail ewelina.gajdzik@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (12) 6205-676, 676

 

Mgr Tomasz Rodacki
Doktorant

E-mail rodak13@wp.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-73, 673   

 

Mgr Barbara Tatar
Samodzielny referent techniczny

E-mail b.tatar@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-73, 673   

 

Dr Małgorzata Tyszka-Czochara
Adiunkt

E-mail malgorzata.tyszka-czochara@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-72, 672

 

Mgr Agnieszka Wojtanowska-Krośniak
Doktorantka

E-mail a.wojtanowska-krosniak@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-75, 675

 

Prof. dr hab. Zofia Zachwieja
Emerytowany profesor 

E-mail mfzachwi@cyf-kr.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 6205-673, 673

 

Mgr inż. Iwona Zagrodnik
Starszy specjalista

E-mail iwona.zagrodnik@uj.edu.pl
Adres ul. Medyczna 9, 30-688 Kraków
Telefon (012) 620-56-73, 673

Wielkość fontu
Kontrast