Konferencja „W kręgu myśli Paracelsusa”

❗ ❗ ❗ PILNE ❗ ❗ ❗

Szanowni Państwo,

w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz w nawiązaniu do komunikatu nr 42 Głównego Inspektoratu Sanitarnego wydanego w dniu 6 marca 2020 roku w nawiązaniu do komunikatu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w sprawie ogłoszenia stanu zagrożenia zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym jak również w nawiązaniu do ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r., poz. 374), która weszła w życie dnia 8 marca 2020 r. informujemy, iż V Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów W kręgu myśli Paracelsusa została tymczasowo odwołana. Konferencja odbędzie się w innym terminie.

Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny

V Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów
W kręgu myśli Paracelsusa

Salutem spiritus vinum,
czyli o dobrodziejstwach prozdrowotnych substancji naturalnych

24 kwietnia 2020

Szanowni Państwo!

Toksykologiczne Koło Naukowe oraz Doktoranci Wydziału Farmaceutycznego UJ CM mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w V edycji Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów W kręgu myśli Paracelsusa, która odbędzie się dn. 24.04.2020 r. w Krakowie.

Konferencja W kręgu myśli Paracelsusa to coroczne wydarzenie cieszące się ogromnym zainteresowaniem, łączące Studentów i Doktorantów Farmacji, Medycyny, Biologii i nauk pokrewnych. V edycji Konferencji przyświeca hasło: Salutem spiritus vinum, czyli o dobrodziejstwach prozdrowotnych substancji naturalnych. W tym roku wydarzenie będzie stanowić integralną część I Krakowskiego Forum Uprawy Winorośli, Enologii i Winoterapii VITI-ENO-PHARM 2020 r.

Po raz kolejny Konferencja będzie wspaniałą okazją do przedstawienia wyników swoich badań, nawiązania naukowych znajomości, poszerzenia swojej wiedzy o najnowsze doniesienia naukowe z zakresu toksykologii, a także rozwinięcia umiejętności autoprezentacji. Ponadto Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów wygłoszonych przez wybitne postaci świata nauki, m.in.: dr hab. Ryszarda Gryglewskiego, prof. UJ.

Zapraszamy do udziału!

Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny
V Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów