Konferencja “W kręgu myśli Paracelsusa”

PRZEDŁUŻAMY TERMIN REJESTRACJI I NADSYŁANIA ABSTRAKTÓW DO 5 CZERWCA

Szanowni Państwo!
Toksykologiczne Koło Naukowe oraz Doktoranci Wydziału Farmaceutycznego UJ CM mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w IV edycji Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów „W kręgu myśli Paracelsusa”, która odbędzie się w dniu 08.06.2019 r. na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum przy ul. Medycznej 9 w Krakowie.
Konferencja „W kręgu myśli Paracelsusa” to coroczne wydarzenie cieszące się ogromnym zainteresowaniem, łączące Studentów i Doktorantów Farmacji, Medycyny, Biologii i nauk pokrewnych.
IV edycji Konferencji przyświeca hasło: Falsum Arcana sint, czyli o zagrożeniach wynikających z fałszowania leków. Po raz kolejny wydarzenie to będzie wspaniałą okazją do przedstawienia wyników swoich badań, nawiązania naukowych znajomości, poszerzenia swojej wiedzy o najnowsze doniesienia naukowe związane z toksykologią, a także rozwinięcia umiejętności autoprezentacji. Ponadto Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów wygłoszonych przez wybitne postaci świata nauki, m.in.: prof. dr hab. Zbigniewa Fijałka oraz dr hab. Ryszarda Gryglewskiego, prof. UJ.

Zapraszamy do udziału!

Z wyrazami szacunku,
Komitet Organizacyjny
IV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów