Spotkanie informacyjne z Wydziałowym Koordynatorem Programu ERASMUS +

W związku z ogłoszoną rekrutacją na wyjazdy w ramach Programu Erasmus + w roku akademickim 2022/2023 serdecznie zapraszamy na spotkanie z Wydziałowym Koordynatorem Programu ERASMUS + prof. dr hab. Pawłem Zajdlem, które odbędzie się w dniu 18.01.2022 r. (wtorek) o godz. 15:00 za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Harmonogram rekrutacji oraz kryteria kwalifikacji znajdują się na stornie ERASMUS +

Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Farmaceutycznego UJ CM zainteresowanych wyjazdem lub też chcących dowiedzieć s czegoś więcej o możliwościach wyjazdowych w ramach Erasmus+.

Link do spotkania

We cordially invite all students to an information meeting on the ongoing recruitment for trips in the academic year 2022/2023 with the Erasmus + Program Coordinator at the Faculty of Pharmacy prof. Paweł Zajdel.

Meeting will be held via the MS TEAMS application:

18th January 2022 (Tuesday) at 3:00 PM

The link to the meeting