UJ jako jedyny w Polsce w QS World Ranking by Subject 2023 w kategorii Pharmacy & Pharmacology

Wielki sukces Uniwersytetu Jagiellońskiego!

W opublikowanym 22 marca QS World Ranking by Subject 2023, Uniwersytet Jagielloński uplasował się na czołowych miejscach w rankingu w 20 kategoriach.

Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że w grupie kierunków Pharmacy & Pharmacology znalazł się w Top 201-250 na świecie, jako jedyny uniwersytet z Polski! Dodatkowo, poprawił on swoje notowania z roku ubiegłego (Top 251-300).

Te wspaniałe wyniki pokazują, że Nasz Uniwersytet w wielu dyscyplinach z powodzeniem konkuruje ze światową czołówką uniwersytetów.

Gratulujemy i mamy nadzieje, że dalszą pracą z roku na rok będziemy piąć się w górę w globalnych rankingach!

Strona rankingu: QS World Ranking by Subject 2023