Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 11 września 2023 r. zmarł dr Paweł Nowak

dr n. farm. PAWEŁ NOWAK

nauczyciel akademicki, wieloletni pracownik Zakładu Mikrobiologii Farmaceutycznej Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

W Osobie Pana Doktora środowisko akademickie utraciło znakomitego dydaktyka w zakresie mikrobiologii farmaceutycznej, wychowawcę wielu pokoleń analityków medycznych, farmaceutów i kosmetologów, Człowieka życzliwego i cenionego przez współpracowników oraz studentów.

Odszedł tak nagle i o wiele za wcześnie.

Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają

Dziekan, Rada Wydziału i cała społeczność akademicka Wydziału Farmaceutycznego

Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, dnia 21 września 2023 r. o godzinie 11:40 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.