Wydział Farmaceutyczny UJCM po raz kolejny na szczycie rankingu kierunków studiów Perspektywy 2022!

FARMACJAANALITYKA MEDYCZNA – dwa kierunki prowadzone przez Wydział Farmaceutyczny UJ CM po raz kolejny znalazły się na pierwszych miejscach Rankingu Kierunków Studiów w kategorii kierunki medyczne i o zdrowiu przygotowywanego przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”!

Razem z kierunkiem lekarskim, lekarsko-dentystycznym, pielęgniarstwem, położnictwem, ratownictwem medycznym i zdrowiem publicznym, czyli 8 kierunkami prowadzonymi w UJ CM zostały uznane za najlepsze w Polsce w swoich kategoriach.

W rankingu uczelni wyższych Uniwersytet Jagielloński uplasował się na wysokim miejscu drugim.

Jesteśmy dumni z tak wielkiego sukcesu, gdyż Ranking Kierunków Studiów Perspektywy to najważniejsza – z punktu widzenia kandydatów na studia – część badania przeprowadzanego od ponad 20 lat przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. Stanowi uporządkowaną informację o najpopularniejszych kierunkach studiów prowadzonych w polskich uczelniach akademickich.

Gratulujemy wszystkim Studentom i Pracownikom Wydziału, bo jest to nasze wspólne osiągnięcie!

Link do rankingu Perspektywy 2022