Laureaci konkursu Coimbra Group 3-Minute-ThesisUJ

magister Agnieszka Wiesner prezentuje w trakcie konkursu

Fot. Beata Wyżga

W dniu 18 marca 2022 r. odbył się finał konkursu Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University. Udział wzięło 10 doktorantów z Uniwerystetu Jagiellońskiego przedstawiając tematykę swoich prac doktorskich w 3-minutowych prezentacjach z użyciem tylko jednego slajdu. Z ogromną przyjemnością informujemy, że zwyciężczynią została Agnieszka Wiesner, doktorantka w Zakładzie Bromatologii Wydziału Farmaceutycznego UJCM, autorka prezentacji pt. „Beware of what you eat! Interactions between drugs and food”. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio: Subhrata Dey za wystąpienie „Investigating the mysterious Luminous infrared GALAXIES” i Barbara Cyrek, za wystąpienie „How to protect us against hate speech?”. Gratulujemy wszystkim laureatkom!