Uroczyste zakończenie IX edycji studiów podyplomowych „Enologia”

16 października 2021 roku w Sali posiedzeń Rady Wydziału im. Prof. A. Zejca odbyło się uroczyste zakończenie IX edycji studiów podyplomowych „Enologia” na Wydziale Farmaceutycznym. Była to edycja wyjątkowa, ponieważ ze względu na sytuację epidemiologiczną studia zostały wydłużone o pół roku. Pan Dziekan prof. dr hab. n. farm. Jacek Sapa wystosował okolicznościowy adres do Absolwentów, w którym docenił wytrwałość i konsekwencję słuchaczy mimo pandemicznych przeciwności. W tym kontekście Pan Dziekan podziękował również prowadzącym zajęcia i obsłudze administracyjno-technicznej studiów. Pomimo trudności udało się szczęśliwie zrealizować program i wręczyć świadectwa 18 słuchaczom, którzy dotrwali z nami do końca.

Absolwentom życzymy oczywiście wszelkich sukcesów zarówno zawodowych jak i osobistych!