Rozpoczęcie naboru wniosków o stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców

Rozpoczęcie naboru wniosków o stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców

Rusza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla wybitnych młodych naukowców wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej, który będzie trwał od 1 grudnia do 31 grudnia 2022 r.

Wnioski należy wypełniać w systemie teleinformatycznym – Zintegrowany System Usług dla Nauki / Obsługa Strumieni Finansowania (ZSUN/OSF), który znajduje się pod adresem: https://osf.opi.org.pl

Wnioski do podpisu elektronicznego Władz UJ CM powinny zostać przekazane do Działu Nauki CM do dn. 16.12.2022 r. do godz. 15:00. Ze względu na przerwę świąteczną i układ dni wolnych w tym okresie, nie należy przekraczać wskazanego terminu.

Przed przekazaniem wniosków do podpisu elektronicznego konieczne jest uzyskanie akceptacji wniosku przez Prodziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ CM prof. dr hab. Marcina Kołaczkowskiego w terminie do dnia 13.12.2022 r.

W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z Dziekanatem (justyna.betkowska-zajac@uj.edu.pl, 12 62 05 414).

Dodatkowe informacje:

Informacja na temat składania wniosków o stypendia Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców w 2022 r. (konkurs SMN18)

Rozpoczęcie naboru wniosków o stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców (konkurs SMN18) + FAQ

 Powrót