Finał Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich

Serdecznie zapraszamy Finał na tegorocznej edycji Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich, który odbędzie się pod patronatem Dziekana Wydziału Farmaceutycznego UJ CM prof. dr hab. Jacka Sapy, Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Oddział/Kraków oraz Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych.

Już w najbliższą sobotę 23 marca swoje prace magisterskie będzie prezentowało 16 absolwentów naszego Wydziału w auli B w godzinach: 9.00 – 14.00 przy ulicy Medycznej 9 w Krakowie.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia podczas wystąpień, a także mnóstwa satysfakcji i motywacji do dalszej wytrwałej pracy.

Promotorom dziękujemy za przekazaną wiedzę i poświęcony czas jednocześnie składając wyrazy uznania dla ich zaangażowania, jakie włożyli w kształcenie młodego pokolenia.

Serdecznie zapraszamy!