Budżet partycypacyjny UJ CM – trwa głosowanie!

W tym roku odbywa się pierwsza edycja Budżetu partycypacyjnego. Jest to inicjatywa Collegium Medicum, w której Studenci i Doktoranci mogą zdecydować jak zagospodarować 100 tysięcy złotych. Studenci naszego Wydziału postanowili skorzystać z tej okazji i stworzyli projekt pt. „Rozszerzenie i doposażenie Strefy Studenta na Wydziale Farmaceutycznym UJ CM”. Projekt zakłada zagospodarowanie trzech niezależnych części holu na potrzeby studentów:

KĄCIK GASTRONOMICZNY – zaaranżowanie przestrzeni w przedniej części holu na kącik gastronomiczny. Zakup czajnika oraz mikrofalówek.

STREFA RELAKSU – zagospodarowanie tylnej części holu poprzez zakupienie kanap oraz stolików. Pokrycie jednej ze ścian korkiem ściennym w celu utworzenia miejsca przeznaczonego na ogłoszenia Samorządu Studenckiego i/lub Organizacji Studenckich.

KĄCIK KOMPUTEROWY – unowocześnienie istniejącego kącika poprzez wymianę obecnego tam komputera na nowy, dodanie stolików, krzeseł i lampek.

Aby zagłosować, należy wejść na stronę budzet.cm-uj.krakow.pl i kliknąć „zagłosuj na projekt” a następnie „oddaj głos” przy wybranym projekcie. Do głosowania konieczne jest zalogowanie się przy użyciu danych logowania do systemu USOSweb. Głosowanie trwa do 31 stycznia.